Diotec Semiconductor BZW04-154
भाग संख्या
BZW04-154
निर्माता
Diotec Semiconductor
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
DO-204AC, DO-15, Axial
डेटाशीत
印度语BZW04-154.pdf
विवरण
TVS DIODE 154VWM 246VC DO15
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order BZW04-154 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the BZW04-154 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BZW04-154?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZW04-154.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as BZW04-154 pin diagram, BZW04-154 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 154V 154V 154V 154V 154V
Voltage-Breakdown(Min) 171V 171V 171V 171V 171V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 246V 246V 246V 246V 246V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 1.6A 1.6A 1.6A 1.6A 1.6A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W