KYOCERA AVX BP0EA4680A7TR
भाग संख्या
BP0EA4680A7TR
निर्माता
KYOCERA AVX
श्रेणी:
RF フィルター
पैकेज
30-ULGA
डेटाशीत
印度语BP0EA4680A7TR.pdf
विवरण
RF FILTR BANDPASS 4.68GHZ 30ULGA
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order BP0EA4680A7TR on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the BP0EA4680A7TR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BP0EA4680A7TR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BP0EA4680A7TR.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX
Series BP BP BP BP BP
ProductStatus Active Active Active Active Active
Frequency 4.68GHz 4.68GHz 4.68GHz 4.68GHz 4.68GHz
Bandwidth 2.23GHz 2.23GHz 2.23GHz 2.23GHz 2.23GHz
FilterType Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass
Ripple - - - - -
InsertionLoss 0.99dB 0.99dB 0.99dB 0.99dB 0.99dB
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.460 L x 0.170 W (11.68mm x 4.32mm) 0.460 L x 0.170 W (11.68mm x 4.32mm) 0.460 L x 0.170 W (11.68mm x 4.32mm) 0.460 L x 0.170 W (11.68mm x 4.32mm) 0.460 L x 0.170 W (11.68mm x 4.32mm)