AX-8.192MAHE-T.pdf
| चित्र |
| Series | AX | AX | AX | AX | AX |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
| Frequency | 8.192 MHz | 8.192 MHz | 8.192 MHz | 8.192 MHz | 8.192 MHz |
| FrequencyStability | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| FrequencyTolerance | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| LoadCapacitance | 12pF | 12pF | 12pF | 12pF | 12pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 120 Ohms | 120 Ohms | 120 Ohms | 120 Ohms | 120 Ohms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.315 L x 0.177 W (8.00mm x 4.50mm) | 0.315 L x 0.177 W (8.00mm x 4.50mm) | 0.315 L x 0.177 W (8.00mm x 4.50mm) | 0.315 L x 0.177 W (8.00mm x 4.50mm) | 0.315 L x 0.177 W (8.00mm x 4.50mm) |