Anatech Electronics Inc. AM881B153
भाग संख्या
AM881B153
निर्माता
Anatech Electronics Inc.
श्रेणी:
RF フィルター
पैकेज
10-SMD Module
डेटाशीत
印度语AM881B153.pdf
विवरण
GSM/CELLULAR BPF
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order AM881B153 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the AM881B153 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AM881B153?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AM881B153.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as AM881B153 pin diagram, AM881B153 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Frequency 881MHz Center 881MHz Center 881MHz Center 881MHz Center 881MHz Center
Bandwidth 25MHz 25MHz 25MHz 25MHz 25MHz
FilterType Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass
Ripple 2dB 2dB 2dB 2dB 2dB
InsertionLoss 2.7dB 2.7dB 2.7dB 2.7dB 2.7dB
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 1.339 L x 0.551 W (34.00mm x 14.00mm) 1.339 L x 0.551 W (34.00mm x 14.00mm) 1.339 L x 0.551 W (34.00mm x 14.00mm) 1.339 L x 0.551 W (34.00mm x 14.00mm) 1.339 L x 0.551 W (34.00mm x 14.00mm)