AM25070002.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AM25070002.
| चित्र |
| Series | AM | AM | AM | AM | AM |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
| Frequency | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz |
| FrequencyStability | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| FrequencyTolerance | ±15ppm | ±15ppm | ±15ppm | ±15ppm | ±15ppm |
| LoadCapacitance | 16pF | 16pF | 16pF | 16pF | 16pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 80 Ohms | 80 Ohms | 80 Ohms | 80 Ohms | 80 Ohms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) |