AE14345B11070.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE14345B11070.
| चित्र |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 14.345GHz Center | 14.345GHz Center | 14.345GHz Center | 14.345GHz Center | 14.345GHz Center |
| Bandwidth | 3.31GHz | 3.31GHz | 3.31GHz | 3.31GHz | 3.31GHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 2.4dB | 2.4dB | 2.4dB | 2.4dB | 2.4dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 1.260 L x 0.580 W (32.00mm x 14.73mm) | 1.260 L x 0.580 W (32.00mm x 14.73mm) | 1.260 L x 0.580 W (32.00mm x 14.73mm) | 1.260 L x 0.580 W (32.00mm x 14.73mm) | 1.260 L x 0.580 W (32.00mm x 14.73mm) |