AB5540B905.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB5540B905.
| चित्र |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 5.54GHz Center | 5.54GHz Center | 5.54GHz Center | 5.54GHz Center | 5.54GHz Center |
| Bandwidth | 97MHz | 97MHz | 97MHz | 97MHz | 97MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| InsertionLoss | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 5.394 L x 3.031 W (137.00mm x 77.00mm) | 5.394 L x 3.031 W (137.00mm x 77.00mm) | 5.394 L x 3.031 W (137.00mm x 77.00mm) | 5.394 L x 3.031 W (137.00mm x 77.00mm) | 5.394 L x 3.031 W (137.00mm x 77.00mm) |