Anatech Electronics Inc. AB2335B996
भाग संख्या
AB2335B996
निर्माता
Anatech Electronics Inc.
श्रेणी:
RF フィルター
पैकेज
Module, SMA Connectors
डेटाशीत
印度语AB2335B996.pdf
विवरण
2330-2340 MHZ CAVITY FILTER
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order AB2335B996 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the AB2335B996 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AB2335B996?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB2335B996.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as AB2335B996 pin diagram, AB2335B996 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Box Box Box Box Box
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Frequency 2.335GHz Center 2.335GHz Center 2.335GHz Center 2.335GHz Center 2.335GHz Center
Bandwidth 10MHz 10MHz 10MHz 10MHz 10MHz
FilterType Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass
Ripple 0.2dB 0.2dB 0.2dB 0.2dB 0.2dB
InsertionLoss 1dB 1dB 1dB 1dB 1dB
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
Size/Dimension 6.693 L x 5.512 W (170.00mm x 140.00mm) 6.693 L x 5.512 W (170.00mm x 140.00mm) 6.693 L x 5.512 W (170.00mm x 140.00mm) 6.693 L x 5.512 W (170.00mm x 140.00mm) 6.693 L x 5.512 W (170.00mm x 140.00mm)