Allied Components International A2GS-4801I
भाग संख्या
A2GS-4801I
निर्माता
Allied Components International
श्रेणी:
パルストランス
पैकेज
डेटाशीत
印度语A2GS-4801I.pdf
विवरण
2.5G DUAL PORT
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order A2GS-4801I on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the A2GS-4801I price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of A2GS-4801I?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A2GS-4801I.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as A2GS-4801I pin diagram, A2GS-4801I datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
TransformerType LAN 2.5G Base-T LAN 2.5G Base-T LAN 2.5G Base-T LAN 2.5G Base-T LAN 2.5G Base-T
Inductance 180µH 180µH 180µH 180µH 180µH
ET(Volt-Time) - - - - -
TurnsRatio-Primary:Secondary 1CT:1CT 1CT:1CT 1CT:1CT 1CT:1CT 1CT:1CT
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 1.094 L x 0.480 W (27.80mm x 12.20mm) 1.094 L x 0.480 W (27.80mm x 12.20mm) 1.094 L x 0.480 W (27.80mm x 12.20mm) 1.094 L x 0.480 W (27.80mm x 12.20mm) 1.094 L x 0.480 W (27.80mm x 12.20mm)
Height-Seated(Max) 0.283 (7.20mm) 0.283 (7.20mm) 0.283 (7.20mm) 0.283 (7.20mm) 0.283 (7.20mm)