Souriau-Sunbank by Eaton 8D525F43PA
भाग संख्या
8D525F43PA
निर्माता
Souriau-Sunbank by Eaton
श्रेणी:
円形コネクタ
पैकेज
डेटाशीत
印度语8D525F43PA.pdf
विवरण
CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 8D525F43PA on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 8D525F43PA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 8D525F43PA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 8D525F43PA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 8D525F43PA pin diagram, 8D525F43PA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Connector Type Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins
Number of Positions 43 43 43 43 43
Shell Size - Insert 25-43 25-43 25-43 25-43 25-43
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Feature - - - - -
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item22 Threaded Threaded Threaded Threaded Threaded
Item23 A A A A A
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Aluminum Aluminum Aluminum Aluminum
Item26 Nickel Nickel Nickel Nickel Nickel
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 Silver Silver Silver Silver Silver
Item30 - - - - -
Item31 Coupling Nut Coupling Nut Coupling Nut Coupling Nut Coupling Nut
Item32 Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
Item33 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A