83PR500LF.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 83PR500LF.
| चित्र |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 83 | 83 | 83 | 83 | 83 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 500 Ohms | 500 Ohms | 500 Ohms | 500 Ohms | 500 Ohms |
| Power(Watts) | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| TemperatureCoefficient | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C |