CTS Resistor Products 744C043220JP
भाग संख्या
744C043220JP
निर्माता
CTS Resistor Products
श्रेणी:
抵抗ネットワーク、アレイ
पैकेज
डेटाशीत
印度语744C043220JP.pdf
विवरण
RES ARRAY 2 RES 22 OHM 1210
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 744C043220JP on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 744C043220JP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 744C043220JP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 744C043220JP.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 744 744 744 744 744
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 22 22 22 22 22
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 2 2 2 2 2
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 4 4 4 4 4
PowerPerElement 125mW 125mW 125mW 125mW 125mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.100 W (3.20mm x 2.54mm) 0.126 L x 0.100 W (3.20mm x 2.54mm) 0.126 L x 0.100 W (3.20mm x 2.54mm) 0.126 L x 0.100 W (3.20mm x 2.54mm) 0.126 L x 0.100 W (3.20mm x 2.54mm)