CTS Resistor Products 742C083393JP
भाग संख्या
742C083393JP
निर्माता
CTS Resistor Products
श्रेणी:
抵抗ネットワーク、アレイ
पैकेज
1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
डेटाशीत
印度语742C083393JP.pdf
विवरण
RES ARRAY 4 RES 39K OHM 1206
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 742C083393JP on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 742C083393JP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 742C083393JP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 742C083393JP.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series 742 742 742 742 742
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 39k 39k 39k 39k 39k
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 4 4 4 4 4
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 63mW 63mW 63mW 63mW 63mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)