Grayhill Inc. 71BDF30-03QAJS
भाग संख्या
71BDF30-03QAJS
निर्माता
Grayhill Inc.
श्रेणी:
ロータリー スイッチ
पैकेज
डेटाशीत
71BDF30-03QAJS.pdf
विवरण
SWITCH ROTARY
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 71BDF30-03QAJS on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 71BDF30-03QAJS price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 71BDF30-03QAJS?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Grayhill Inc. Grayhill Inc. Grayhill Inc. Grayhill Inc. Grayhill Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 71 71 71 71 71
ProductStatus Active Active Active Active Active
NumberofPositions - - - - -
IndexStops Adjustable Adjustable Adjustable Adjustable Adjustable
NumberofDecks - - - - -
NumberofPolesperDeck 2 2 2 2 2
CircuitperDeck - - - - -
ContactTiming Shorting (MBB) Shorting (MBB) Shorting (MBB) Shorting (MBB) Shorting (MBB)
CurrentRating(Amps) 250mA (AC/DC) 250mA (AC/DC) 250mA (AC/DC) 250mA (AC/DC) 250mA (AC/DC)
VoltageRating-AC 115 V 115 V 115 V 115 V 115 V
VoltageRating-DC 30 V 30 V 30 V 30 V 30 V
ActuatorType Flatted (6.35mm Dia) Flatted (6.35mm Dia) Flatted (6.35mm Dia) Flatted (6.35mm Dia) Flatted (6.35mm Dia)
ActuatorLength 9.53mm 9.53mm 9.53mm 9.53mm 9.53mm