Bourns Inc. 70F157AP-RC
भाग संख्या
70F157AP-RC
निर्माता
Bourns Inc.
श्रेणी:
固定インダクタ
पैकेज
Axial
डेटाशीत
印度语70F157AP-RC.pdf
विवरण
FIXED IND 9.4NH 2.828A 250MOHM
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 70F157AP-RC on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 70F157AP-RC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 70F157AP-RC?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 70F157AP-RC.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case Axial Axial Axial Axial Axial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 70F 70F 70F 70F 70F
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core Phenolic Phenolic Phenolic Phenolic Phenolic
Inductance 9.4 nH 9.4 nH 9.4 nH 9.4 nH 9.4 nH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 2.828 A 2.828 A 2.828 A 2.828 A 2.828 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 250mOhm Max 250mOhm Max 250mOhm Max 250mOhm Max 250mOhm Max
Q@Freq 52 @ 25MHz 52 @ 25MHz 52 @ 25MHz 52 @ 25MHz 52 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 490MHz 490MHz 490MHz 490MHz 490MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz