TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1111-12-9-96
भाग संख्या
55PC1111-12-9-96
निर्माता
TE Connectivity Raychem Cable Protection
श्रेणी:
単導体ケーブル (フックアップ ワイヤ)
पैकेज
डेटाशीत
印度语55PC1111-12-9-96.pdf
विवरण
CBL 1COND STRND 12AWG WHITE/BLU
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 55PC1111-12-9-96 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 55PC1111-12-9-96 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 55PC1111-12-9-96?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up, Shielded Hook-Up, Shielded Hook-Up, Shielded Hook-Up, Shielded Hook-Up, Shielded
WireGauge 12 AWG 12 AWG 12 AWG 12 AWG 12 AWG
ConductorStrand 37/28 37/28 37/28 37/28 37/28
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.130 (3.30mm) 0.130 (3.30mm) 0.130 (3.30mm) 0.130 (3.30mm) 0.130 (3.30mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm)
Length - - - - -
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature 150°C 150°C 150°C 150°C 150°C