Silicon Labs 545BAA100M312BBG
भाग संख्या
545BAA100M312BBG
डेटाशीत
印度语545BAA100M312BBG.pdf
Product details
1. How to order 545BAA100M312BBG on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 545BAA100M312BBG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545BAA100M312BBG?
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Frequency 100.312 MHz 100.312 MHz 100.312 MHz 100.312 MHz 100.312 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 121mA 121mA 121mA 121mA 121mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)