Silicon Labs 501JCA24M0000DAG
भाग संख्या
501JCA24M0000DAG
डेटाशीत
501JCA24M0000DAG.pdf
विवरण
OSC CMEMS 24.0000MHZ LVCMOS
Product details
1. How to order 501JCA24M0000DAG on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 501JCA24M0000DAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 501JCA24M0000DAG?
Type CMEMS® CMEMS® CMEMS® CMEMS® CMEMS®
Frequency 24 MHz 24 MHz 24 MHz 24 MHz 24 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 4.9mA 4.9mA 4.9mA 4.9mA 4.9mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)