Silicon Labs 501JCA100M000CAF
भाग संख्या
501JCA100M000CAF
डेटाशीत
501JCA100M000CAF.pdf
विवरण
OSC CMEMS 100.0000MHZ LVCMOS
Product details
1. How to order 501JCA100M000CAF on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 501JCA100M000CAF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 501JCA100M000CAF?
Type CMEMS® CMEMS® CMEMS® CMEMS® CMEMS®
Frequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 8.9mA 8.9mA 8.9mA 8.9mA 8.9mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)