Silicon Labs 501JCA100M000BAF
भाग संख्या
501JCA100M000BAF
निर्माता
Silicon Labs
श्रेणी:
発振器
पैकेज
4-SMD, No Lead
डेटाशीत
501JCA100M000BAF.pdf
विवरण
OSC CMEMS 100.0000MHZ LVCMOS
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 501JCA100M000BAF on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 501JCA100M000BAF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 501JCA100M000BAF?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Silicon Labs Silicon Labs Silicon Labs Silicon Labs Silicon Labs
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series Si501 Si501 Si501 Si501 Si501
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type CMEMS® CMEMS® CMEMS® CMEMS® CMEMS®
Frequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 8.9mA 8.9mA 8.9mA 8.9mA 8.9mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm) 0.157 L x 0.126 W (4.00mm x 3.20mm)