NTE Electronics, Inc 500E-0017
भाग संख्या
500E-0017
निर्माता
NTE Electronics, Inc
श्रेणी:
トリマー ポテンショメータ
पैकेज
डेटाशीत
印度语500E-0017.pdf
विवरण
TRIMMER 500K OHM MULTI
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 500E-0017 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 500E-0017 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 500E-0017?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 500E-0017.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 500E-0017 pin diagram, 500E-0017 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 500 kOhms 500 kOhms 500 kOhms 500 kOhms 500 kOhms
Power(Watts) 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C