44AM1121-24-9/96-9CS2275.pdf
| चित्र |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofConductors | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| WireGauge | 24 AWG | 24 AWG | 24 AWG | 24 AWG | 24 AWG |
| ConductorStrand | 19/36 | 19/36 | 19/36 | 19/36 | 19/36 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.113 (2.87mm) | 0.113 (2.87mm) | 0.113 (2.87mm) | 0.113 (2.87mm) | 0.113 (2.87mm) |
| ShieldType | Braid | Braid | Braid | Braid | Braid |
| Length | 1.00' (0.30m) | 1.00' (0.30m) | 1.00' (0.30m) | 1.00' (0.30m) | 1.00' (0.30m) |
| JacketColor | White | White | White | White | White |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| Voltage | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V |
| OperatingTemperature | 150°C | 150°C | 150°C | 150°C | 150°C |