433PM104K.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 433PM104K.
| चित्र |
| भाग संख्या | 433PM103K | 1623866-7 | 1-1623866-1 | 1623866-3 | 1623866-2 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 433, Citec | 433, Citec | 433, Citec | 433, Citec | 433, Citec |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 100 kOhms | 100 kOhms | 100 kOhms | 100 kOhms | 100 kOhms |
| Power(Watts) | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| TemperatureCoefficient | ±250ppm/°C | ±250ppm/°C | ±250ppm/°C | ±250ppm/°C | ±250ppm/°C |