415-0034-MM150.pdf
| चित्र |
| भाग संख्या | 415-0091-150 | 415-0090-150 | 415-0091-250 | 415-0029-MM150 | 415-0029-006 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Style | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA |
| 1stConnector | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug | SMA Plug |
| 1stContactGender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 1stConnectorMountingFeature | - | - | - | - | - |
| 2ndContactGender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2ndConnectorMountingFeature | - | - | - | - | - |
| Length | 5.906 (150.00mm) | 5.906 (150.00mm) | 5.906 (150.00mm) | 5.906 (150.00mm) | 5.906 (150.00mm) |
| CableType | RG-316 DS | RG-316 DS | RG-316 DS | RG-316 DS | RG-316 DS |
| CableImpedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| ConnectorImpedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| OverallImpedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency-Max | 12.4 GHz | 12.4 GHz | 12.4 GHz | 12.4 GHz | 12.4 GHz |