Grayhill Inc. 34ASP11B1V3RT
भाग संख्या
34ASP11B1V3RT
निर्माता
Grayhill Inc.
श्रेणी:
トグル スイッチ
पैकेज
डेटाशीत
印度语34ASP11B1V3RT.pdf
विवरण
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 34ASP11B1V3RT on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 34ASP11B1V3RT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 34ASP11B1V3RT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 34ASP11B1V3RT.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Grayhill Inc. Grayhill Inc. Grayhill Inc. Grayhill Inc. Grayhill Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 34A 34A 34A 34A 34A
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Circuit SPDT SPDT SPDT SPDT SPDT
SwitchFunction On-On On-On On-On On-On On-On
CurrentRating(Amps) 0.4VA (AC/DC) 0.4VA (AC/DC) 0.4VA (AC/DC) 0.4VA (AC/DC) 0.4VA (AC/DC)
VoltageRating-AC 20 V 20 V 20 V 20 V 20 V
VoltageRating-DC 20 V 20 V 20 V 20 V 20 V
ActuatorType Standard Round Standard Round Standard Round Standard Round Standard Round
ActuatorLength 10.41mm 10.41mm 10.41mm 10.41mm 10.41mm
Illumination Non-Illuminated Non-Illuminated Non-Illuminated Non-Illuminated Non-Illuminated
IlluminationTypeColor - - - - -
IlluminationVoltage(Nominal) - - - - -
TerminationStyle PC Pin PC Pin PC Pin PC Pin PC Pin
PanelCutoutDimensions Circular - 6.35mm Dia Circular - 6.35mm Dia Circular - 6.35mm Dia Circular - 6.35mm Dia Circular - 6.35mm Dia