3252X-1-504MLF.pdf
| चित्र |
| निर्माता | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 500 kOhms | 500 kOhms | 500 kOhms | 500 kOhms | 500 kOhms |
| Power(Watts) | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| TemperatureCoefficient | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C |