Bourns Inc. 3252W-1-105MLF
भाग संख्या
3252W-1-105MLF
निर्माता
Bourns Inc.
श्रेणी:
トリマー ポテンショメータ
पैकेज
डेटाशीत
印度语3252W-1-105MLF.pdf
विवरण
TRIMMER-1/2IN SQ MT CERMET
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 3252W-1-105MLF on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 3252W-1-105MLF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3252W-1-105MLF?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 1 MOhms 1 MOhms 1 MOhms 1 MOhms 1 MOhms
Power(Watts) 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C