Bourns Inc. 3223W-1-502
भाग संख्या
3223W-1-502
निर्माता
Bourns Inc.
श्रेणी:
トリマー ポテンショメータ
पैकेज
डेटाशीत
3223W-1-502.pdf
विवरण
TRIMMER 5K OHM 0.125W J LEAD TOP
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 3223W-1-502 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 3223W-1-502 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3223W-1-502?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3223W-1-502.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र 3223J-1-103E 3223W-1-102E 3223W-1-502E 3223J-1-503E 3223W-1-103E
निर्माता Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 5 kOhms 5 kOhms 5 kOhms 5 kOhms 5 kOhms
Power(Watts) 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C