Littelfuse Inc. 30KPA45CA-B
भाग संख्या
30KPA45CA-B
निर्माता
Littelfuse Inc.
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
P600, Axial
डेटाशीत
印度语30KPA45CA-B.pdf
विवरण
TVS DIODE 45VWM 77.4VC P600
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 30KPA45CA-B on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 30KPA45CA-B price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 30KPA45CA-B?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 30KPA45CA-B.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 30KPA 30KPA 30KPA 30KPA 30KPA
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 45V 45V 45V 45V 45V
Voltage-Breakdown(Min) 50.3V 50.3V 50.3V 50.3V 50.3V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 77.4V 77.4V 77.4V 77.4V 77.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 391.5A 391.5A 391.5A 391.5A 391.5A
Power-PeakPulse 30000W (30kW) 30000W (30kW) 30000W (30kW) 30000W (30kW) 30000W (30kW)