3005P-1-500.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3005P-1-500.
| चित्र |
| निर्माता | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Power(Watts) | 1W | 1W | 1W | 1W | 1W |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| TemperatureCoefficient | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C |