Tamura 2DM150606CM
भाग संख्या
2DM150606CM
निर्माता
Tamura
श्रेणी:
PMIC - ゲート ドライバ
पैकेज
34-DIP Module, 31 Leads
डेटाशीत
印度语2DM150606CM.pdf
विवरण
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 0502
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 2DM150606CM on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 2DM150606CM price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 2DM150606CM?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 2DM150606CM.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Tamura Tamura Tamura Tamura Tamura
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
DrivenConfiguration Half-Bridge Half-Bridge Half-Bridge Half-Bridge Half-Bridge
ChannelType Independent Independent Independent Independent Independent
NumberofDrivers 2 2 2 2 2
GateType IGBT IGBT IGBT IGBT IGBT
Voltage-Supply 15V ~ 24V 15V ~ 24V 15V ~ 24V 15V ~ 24V 15V ~ 24V
LogicVoltage-VILVIH 0.8V, 2V 0.8V, 2V 0.8V, 2V 0.8V, 2V 0.8V, 2V