2AX102K3.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 2AX102K3.
| चित्र |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 1000 pF | 1000 pF | 1000 pF | 1000 pF | 1000 pF |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| Voltage-Rated | 3000V (3kV) | 3000V (3kV) | 3000V (3kV) | 3000V (3kV) | 3000V (3kV) |
| TemperatureCoefficient | X7R | X7R | X7R | X7R | X7R |
| Features | High Voltage | High Voltage | High Voltage | High Voltage | High Voltage |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.272 L x 0.252 W (6.90mm x 6.40mm) | 0.272 L x 0.252 W (6.90mm x 6.40mm) | 0.272 L x 0.252 W (6.90mm x 6.40mm) | 0.272 L x 0.252 W (6.90mm x 6.40mm) | 0.272 L x 0.252 W (6.90mm x 6.40mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.252 (6.40mm) | 0.252 (6.40mm) | 0.252 (6.40mm) | 0.252 (6.40mm) | 0.252 (6.40mm) |