MDE Semiconductor Inc 20KPA256CA
भाग संख्या
20KPA256CA
निर्माता
MDE Semiconductor Inc
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
P600, Axial
डेटाशीत
印度语20KPA256CA.pdf
विवरण
TVS DIODE UP 256VRWM 412VC
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 20KPA256CA on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 20KPA256CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 20KPA256CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 20KPA256CA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 20KPA256CA pin diagram, 20KPA256CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 20KPA 20KPA 20KPA 20KPA 20KPA
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 256V 256V 256V 256V 256V
Voltage-Breakdown(Min) 286V 286V 286V 286V 286V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 412V 412V 412V 412V 412V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 49A 49A 49A 49A 49A
Power-PeakPulse 20000W (20kW) 20000W (20kW) 20000W (20kW) 20000W (20kW) 20000W (20kW)