1SMAF2EZ30.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1SMAF2EZ30.
| चित्र |
| निर्माता | Rectron USA | Rectron USA | Rectron USA | Rectron USA | Rectron USA |
| Series | |||||
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Tolerance | - | - | - | - | - |
| Part Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Power - Max | 2 W | 2 W | 2 W | 2 W | 2 W |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Package / Case | 20 Ohms | 20 Ohms | 20 Ohms | 20 Ohms | 20 Ohms |
| Impedance (Max) (Zzt) | - | - | - | - | - |
| Operating Temperature | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V |
| Supplier Device Package | 500 nA @ 22.5 V | 500 nA @ 22.5 V | 500 nA @ 22.5 V | 500 nA @ 22.5 V | 500 nA @ 22.5 V |