Diotec Semiconductor 1.5SMCJ70CA
भाग संख्या
1.5SMCJ70CA
निर्माता
Diotec Semiconductor
डेटाशीत
印度语1.5SMCJ70CA.pdf
विवरण
TVS DIODE 70VWM 113VC SMC/DO214
Product details
1. How to order 1.5SMCJ70CA on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 1.5SMCJ70CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1.5SMCJ70CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1.5SMCJ70CA.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 70V 70V 70V 70V 70V
Voltage-Breakdown(Min) 77.8V 77.8V 77.8V 77.8V 77.8V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 113V 113V 113V 113V 113V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 13.3A 13.3A 13.3A 13.3A 13.3A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)