Littelfuse Inc. 1.5SMC480A
भाग संख्या
1.5SMC480A
निर्माता
Littelfuse Inc.
डेटाशीत
印度语1.5SMC480A.pdf
विवरण
TVS DIODE 408VWM 658VC DO214AB
Product details
1. How to order 1.5SMC480A on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 1.5SMC480A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1.5SMC480A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1.5SMC480A.
7.How to contact us to get technical supports, such as 1.5SMC480A pin diagram, 1.5SMC480A datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Series 1.5SMC 1.5SMC 1.5SMC 1.5SMC 1.5SMC
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 408V 408V 408V 408V 408V
Voltage-Breakdown(Min) 456V 456V 456V 456V 456V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 658V 658V 658V 658V 658V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 2.3A 2.3A 2.3A 2.3A 2.3A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)