Littelfuse Inc. 1.5SMC24A
भाग संख्या
1.5SMC24A
निर्माता
Littelfuse Inc.
डेटाशीत
印度语1.5SMC24A.pdf
विवरण
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO214AB
Product details
1. How to order 1.5SMC24A on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 1.5SMC24A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1.5SMC24A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1.5SMC24A.
7.How to contact us to get technical supports, such as 1.5SMC24A pin diagram, 1.5SMC24A datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Series 1.5SMC 1.5SMC 1.5SMC 1.5SMC 1.5SMC
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 20.5V 20.5V 20.5V 20.5V 20.5V
Voltage-Breakdown(Min) 22.8V 22.8V 22.8V 22.8V 22.8V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 33.2V 33.2V 33.2V 33.2V 33.2V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 45.8A 45.8A 45.8A 45.8A 45.8A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)