Littelfuse Inc. 1.5SMC20C
भाग संख्या
1.5SMC20C
निर्माता
Littelfuse Inc.
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
DO-214AB, SMC
डेटाशीत
印度语1.5SMC20C.pdf
विवरण
TVS DIODE 17.1VWM 29.09VC DO214
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 1.5SMC20C on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 1.5SMC20C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1.5SMC20C?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1.5SMC20C.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 1.5SMC20C pin diagram, 1.5SMC20C datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 1.5SMC 1.5SMC 1.5SMC 1.5SMC 1.5SMC
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 17.1V 17.1V 17.1V 17.1V 17.1V
Voltage-Breakdown(Min) 18V 18V 18V 18V 18V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 29.09V 29.09V 29.09V 29.09V 29.09V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 54.9A 54.9A 54.9A 54.9A 54.9A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)