Littelfuse Inc. 15KP85CA
भाग संख्या
15KP85CA
डेटाशीत
印度语15KP85CA.pdf
विवरण
TVS DIODE 85VWM 137VC P600
Product details
1. How to order 15KP85CA on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 15KP85CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 15KP85CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 15KP85CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as 15KP85CA pin diagram, 15KP85CA datasheet?
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 85V 85V 85V 85V 85V
Voltage-Breakdown(Min) 94.4V 94.4V 94.4V 94.4V 94.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 137V 137V 137V 137V 137V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 109A 109A 109A 109A 109A
Power-PeakPulse 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW)