Littelfuse Inc. 15KP33CA
भाग संख्या
15KP33CA
डेटाशीत
印度语15KP33CA.pdf
विवरण
TVS DIODE 33VWM 54.8VC P600
Product details
1. How to order 15KP33CA on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 15KP33CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 15KP33CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 15KP33CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as 15KP33CA pin diagram, 15KP33CA datasheet?
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 33V 33V 33V 33V 33V
Voltage-Breakdown(Min) 36.7V 36.7V 36.7V 36.7V 36.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 54.8V 54.8V 54.8V 54.8V 54.8V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 274A 274A 274A 274A 274A
Power-PeakPulse 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW)