Littelfuse Inc. 15KP24CA
भाग संख्या
15KP24CA
डेटाशीत
印度语15KP24CA.pdf
विवरण
TVS DIODE 24VWM 40.5VC P600
Product details
1. How to order 15KP24CA on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 15KP24CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 15KP24CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 15KP24CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as 15KP24CA pin diagram, 15KP24CA datasheet?
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 24V 24V 24V 24V 24V
Voltage-Breakdown(Min) 26.7V 26.7V 26.7V 26.7V 26.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 40.5V 40.5V 40.5V 40.5V 40.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 369A 369A 369A 369A 369A
Power-PeakPulse 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW)