Littelfuse Inc. 15KP18CA
भाग संख्या
15KP18CA
पैकेज
P600, Axial
डेटाशीत
印度语15KP18CA.pdf
विवरण
TVS DIODE 18VWM 30.9VC P600
Product details
1. How to order 15KP18CA on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 15KP18CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 15KP18CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 15KP18CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as 15KP18CA pin diagram, 15KP18CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 15KP 15KP 15KP 15KP 15KP
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 18V 18V 18V 18V 18V
Voltage-Breakdown(Min) 20V 20V 20V 20V 20V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 30.9V 30.9V 30.9V 30.9V 30.9V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 485A 485A 485A 485A 485A
Power-PeakPulse 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW) 15000W (15kW)