Littelfuse Inc. 1.5KE43A-B
भाग संख्या
1.5KE43A-B
निर्माता
Littelfuse Inc.
श्रेणी:
TVS - ダイオード
पैकेज
DO-201AA, DO-27, Axial
डेटाशीत
印度语1.5KE43A-B.pdf
विवरण
TVS DIODE 36.8VWM 59.3VC DO201
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 1.5KE43A-B on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 1.5KE43A-B price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1.5KE43A-B?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1.5KE43A-B.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 1.5KE43A-B pin diagram, 1.5KE43A-B datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 1.5KE 1.5KE 1.5KE 1.5KE 1.5KE
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 36.8V 36.8V 36.8V 36.8V 36.8V
Voltage-Breakdown(Min) 40.9V 40.9V 40.9V 40.9V 40.9V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 59.3V 59.3V 59.3V 59.3V 59.3V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 25.6A 25.6A 25.6A 25.6A 25.6A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)