15C02MH-TL-E.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 15C02MH-TL-E.
| चित्र |
| निर्माता | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| TransistorType | NPN | NPN | NPN | NPN | NPN |
| Current-Collector(Ic)(Max) | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A |
| Voltage-CollectorEmitterBreakdown(Max) | 15 V | 15 V | 15 V | 15 V | 15 V |
| VceSaturation(Max)@IbIc | 280mV @ 20mA, 400mA | 280mV @ 20mA, 400mA | 280mV @ 20mA, 400mA | 280mV @ 20mA, 400mA | 280mV @ 20mA, 400mA |
| DCCurrentGain(hFE)(Min)@IcVce | 300 @ 50mA, 2V | 300 @ 50mA, 2V | 300 @ 50mA, 2V | 300 @ 50mA, 2V | 300 @ 50mA, 2V |
| Power-Max | 600 mW | 600 mW | 600 mW | 600 mW | 600 mW |
| Frequency-Transition | 440MHz | 440MHz | 440MHz | 440MHz | 440MHz |
| OperatingTemperature | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) |