10TPB330M.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 10TPB330M.
| चित्र |
| Series | POSCAP™ TPB | POSCAP™ TPB | POSCAP™ TPB | POSCAP™ TPB | POSCAP™ TPB |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 330 µF | 330 µF | 330 µF | 330 µF | 330 µF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 10 V | 10 V | 10 V | 10 V | 10 V |
| Type | Molded | Molded | Molded | Molded | Molded |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 35mOhm @ 100kHz | 35mOhm @ 100kHz | 35mOhm @ 100kHz | 35mOhm @ 100kHz | 35mOhm @ 100kHz |
| Lifetime@Temp | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm) | 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm) | 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm) | 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm) | 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.157 (4.00mm) | 0.157 (4.00mm) | 0.157 (4.00mm) | 0.157 (4.00mm) | 0.157 (4.00mm) |