Johanson Technology Inc. 102S42E620FV4E
भाग संख्या
102S42E620FV4E
निर्माता
Johanson Technology Inc.
श्रेणी:
セラミック コンデンサ
पैकेज
1111 (2828 Metric)
डेटाशीत
印度语102S42E620FV4E.pdf
विवरण
CAP CER 62PF 1KV NP0 1111
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 102S42E620FV4E on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 102S42E620FV4E price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 102S42E620FV4E?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series E E E E E
ProductStatus Active Active Active Active Active
Capacitance 62 pF 62 pF 62 pF 62 pF 62 pF
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
Voltage-Rated 1000V (1kV) 1000V (1kV) 1000V (1kV) 1000V (1kV) 1000V (1kV)
TemperatureCoefficient C0G, NP0 C0G, NP0 C0G, NP0 C0G, NP0 C0G, NP0
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Ratings - - - - -
FailureRate - - - - -
Size/Dimension 0.110 L x 0.110 W (2.79mm x 2.79mm) 0.110 L x 0.110 W (2.79mm x 2.79mm) 0.110 L x 0.110 W (2.79mm x 2.79mm) 0.110 L x 0.110 W (2.79mm x 2.79mm) 0.110 L x 0.110 W (2.79mm x 2.79mm)
Height-Seated(Max) - - - - -
Thickness(Max) 0.102 (2.59mm) 0.102 (2.59mm) 0.102 (2.59mm) 0.102 (2.59mm) 0.102 (2.59mm)