100R14-127B.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 100R14-127B.
| चित्र |
| निर्माता | Parlex USA LLC | Parlex USA LLC | Parlex USA LLC | Parlex USA LLC | Parlex USA LLC |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CableType | FFC, FPC | FFC, FPC | FFC, FPC | FFC, FPC | FFC, FPC |
| NumberofConductors | 14 | 14 | 14 | 14 | 14 |
| Pitch | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) |
| Length | 5.000 (127.00mm) | 5.000 (127.00mm) | 5.000 (127.00mm) | 5.000 (127.00mm) | 5.000 (127.00mm) |
| Length-ExposedEnds | 0.140 (3.56mm) | 0.140 (3.56mm) | 0.140 (3.56mm) | 0.140 (3.56mm) | 0.140 (3.56mm) |