American Electrical Inc. 1000.1/8NPT.060
भाग संख्या
1000.1/8NPT.060
निर्माता
American Electrical Inc.
श्रेणी:
ケーブルおよびコードグリップ
पैकेज
डेटाशीत
印度语1000.1/8NPT.060.pdf
विवरण
CABLE GLAND 4-6MM 1/8NPT BRASS
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 1000.1/8NPT.060 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 1000.1/8NPT.060 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1000.1/8NPT.060?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Box Box Box Box Box
Series Progress® NPT Progress® NPT Progress® NPT Progress® NPT Progress® NPT
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Type Cable Gland Cable Gland Cable Gland Cable Gland Cable Gland
Color Silver Silver Silver Silver Silver
Includes Seal Seal Seal Seal Seal
Part Status Active Active Active Active Active
Thread Size 1/8" NPT 1/8" NPT 1/8" NPT 1/8" NPT 1/8" NPT
Cable Diameter 0.16" ~ 0.24" (4.0mm ~ 6.0mm) 0.16" ~ 0.24" (4.0mm ~ 6.0mm) 0.16" ~ 0.24" (4.0mm ~ 6.0mm) 0.16" ~ 0.24" (4.0mm ~ 6.0mm) 0.16" ~ 0.24" (4.0mm ~ 6.0mm)