Littelfuse Inc. 0CNN090E.H
भाग संख्या
0CNN090E.H
निर्माता
Littelfuse Inc.
श्रेणी:
電気、特殊ヒューズ
पैकेज
Metal Strip
डेटाशीत
0CNN090E.H.pdf
विवरण
80 VDC 90 AMP FORK LIFT FUSE
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order 0CNN090E.H on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the 0CNN090E.H price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 0CNN090E.H?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0CNN090E.H.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 0CNN090E.H pin diagram, 0CNN090E.H datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case Metal Strip Metal Strip Metal Strip Metal Strip Metal Strip
Packaging Box Box Box Box Box
Series POWR-GARD® CNN_E POWR-GARD® CNN_E POWR-GARD® CNN_E POWR-GARD® CNN_E POWR-GARD® CNN_E
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount
FuseType Fuse Strip Fuse Strip Fuse Strip Fuse Strip Fuse Strip
CurrentRating(Amps) 90A 90A 90A 90A 90A
VoltageRating-AC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V